Główna > Zostań dealerem

Dlaczego warto zostać dealerem Polfendo?

Trójetapowa kontrola jakości
Darmowa dostawa
Krótkie terminy realizacji
Dokumentacje, instrukcje, certyfikaty

Bramy dla domu, warsztatu i przemysłu

Mini 52, Mini 55, Guard 77, Intense 77, Factory i kraty rolowane. Wybierz bramę zgodnie z oczekiwaniami klienta. Mamy je wszystkie!

Bramy dla domu, warsztatu i przemysłu

Najwięcej kolorów bez dopłat

Teraz czas na kolor: czerwony, zielony a może czarny? Mamy też granat! 17 kolorów i cała paleta RAL są teraz do Twojej dyspozycji.

Najwięcej kolorów bez dopłat

Wycena w minutę, zamówienie w dwie

Wszyscy gdzieś się spieszymy. Wszyscy lubimy otrzymywać oferty od ręki. Sprawdź, jak w minutę przygotować ofertę a w dwie złożyć zamówienie. Przez konfigurator online lub przez aplikację bezpośrednio podczas pomiaru.

Wycena w minutę, zamówienie w dwie

Wzorniki i katalogi aby sprzedawać łatwiej

Wzornik kolorów i profili, katalog produktów, katalog techniczny, instrukcje obrazkowe, czy darmowe próbki. Dajemy narzędzia, dzięki którym łatwiej sprzedasz i przyciągniesz klientów.

Wzorniki i katalogi aby sprzedawać łatwiej

Dostarczamy bezpłatnie i bezpiecznie

Od dzisiaj możesz sprzedać bramę z darmową dostawą do Twojego klienta. Przygotowaliśmy mapę z dokładnymi lokalizacjami, abyś szybko mógł sprawdzić, czy Twój klient znajduje się w darmowej strefie dostaw. Szczegóły na stronie polfendo.com/strefa-dostaw

Dostarczamy bezpłatnie i bezpiecznie

Produkujemy na kiedy potrzebujesz

Jesteśmy przygotowani na produkcję większości bram “od ręki”. Standardowy czas dostawy to 2 tygodnie od zamówienia bramy, zawsze jednak możemy wykonać bramę w trybie pilnym, jeśli wymaga tego sytuacja. Szybciej sprzedasz - szybciej zarobisz

Produkujemy na kiedy potrzebujesz

Zwiększaj zyski dzięki niższym kosztom zakupu

Naszą politykę magazynową specjaliści uznali za wzór do naśladowania. Automatyzacja procesów sprzedażowych oraz produkcyjnych wpływa na znaczącą redukcję kosztów. To wszystko sprawia, że możemy zaoferować produkty klasy premium w rewelacyjnych cenach. Nie czekaj, wejdź na rejestracja.polfendo.com i zacznij sprzedawać z nami już dzisiaj.

Zwiększaj zyski dzięki niższym kosztom zakupu

Szkolenia

Skorzystaj z programu szkoleń i spotkań informacyjnych, aby w pełni wykorzystać możliwości, które dajemy naszym partnerom. Nasza bogata wiedza pozwoli Ci profesjonalnie przedstawić ofertę swojemu klientowi.

Szkolenia

Marketing

Bezpłatnie zamów wzorniki oraz katalogi. Skorzystaj również z możliwości zakupu dodatkowych materiałów marketingowych w specjalnych cenach. Koszt tych materiałów zwrócimy Ci w postaci rabatów na zamawiane bramy.

Marketing

Rodzina Polfendo

Program lojalnościowy
Pomoc i doradztwo po godzinach pracy
Dedykowany kanał na messenger, whatsapp i viber
Prestiż i renoma
Cykliczne szkolenia

Rodzina Polfendo

Program partnerski Rodzina Polfendo

Nasz unikalny program partnerski jest dostępny dla Ciebie i Twoich klientów. Zbieraj punkty za bramy i odbieraj nagrody. Do każdej bramy klient otrzymuje kartę rejestracyjną. Szczegóły na stronie: rodzina.polfendo.com

Program partnerski Rodzina Polfendo

Rejestracja

Wejdź na stronę www.polfendo.com, kliknij w zakładkę rejestracja i wypełnij formularz.

Rejestracja

Aplikacja Polfendo

W 2021 roku zostanie uruchomiona aplikacja, która umożliwi przygotowanie oferty dopasowanej do potrzeb klienta, przekształcenia jej w zamówienie oraz śledzenie etapów produkcji i dostawy.

W połączeniu z laserowym miernikiem przekazującym wyniki pomiaru wprost do aplikacji, otrzymacie Państwo niesamowite narzędzie usprawniające sprzedaż i zamówienie bram.

Wyceny

Zamówienia

Sklep

Transport

Faktury

Płatności

Rodzina Polfendo

Zaawansowany konfigurator

Zaawansowany konfigurator

Łatwy dobór odpowiedniej bramy zapewnia intuicyjny konfigurator online. Graficzny interfejs z podglądem wybranych elementów sprawia, że wybór i zamówienie produktów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Konfigurator umożliwia również ściągnięcie dokumentacji i instrukcji na dysk lokalny lub pendrive.

Przejdź do konfiguratora
Zaawansowany konfigurator

Zaufaj Nam - Zasłużyliśmy na to

Zaufało nam już wielu dystrybutorów działających na terenie całej Unii Europejskiej. Nasze rozwiązania są stosowane w domach jednorodzinnych, ale również wdrażane w przemyśle i instytucjach publicznych.

Tworzymy bramy zgodnie z wymogami certyfikacji TUV. Przeprowadzamy badania przenikalności cieplnej, wiatroszczelności i odporności na wodę.

Gwarantujemy pozytywne doświadczenia na każdym etapie współpracy

Trójetapowa kontrola jakości
Darmowa dostawa
Krótkie terminy realizacji
Dokumentacje, instrukcje, certyfikaty

Poznaj historię naszych dealerów

OMNICORP

Witam, nazywam się Franciszek Mucek, od ponad 10 lat prowadzę, wraz z wspólnikiem, firmę OMNI Corp. W naszych działaniach najważniejsi są zaufani partnerzy, dlatego współpracujemy z najlepszymi - w tym przypadku Polfendo.

Dlaczego wybraliśmy współpracę z Polfendo? Łączy nas podobne myślenie względem 4 idei: innowacyjność, jakość, podejście do klienta i rzetelność.  ...i tego się trzymamy.

OMNICORP

TAK, Chcę zostać dealerem!

Podaj swój adres e-mail
i dowiedz się więcej

Wyślij

Możesz też skontaktować się z nami bezpośrednio

info@polfendo.com
tel. +48 501 006 626

Do pobrania