Główna > Bramy dla przemysłu > Brama Intense

Brama INTENSE

Wiemy, że prowadzenie własnego biznesu wiąże się z życiem pełnym intensywnych doznań. Jeśli pod Twoją opieką znajdują się hale produkcyjne, to powinny być one odpowiednio zabezpieczone. Najlepszą gwarancją spokoju będzie brama idealnie dostosowana do Twoich potrzeb. Taka, która będzie odporna na wielokrotne zamykanie i otwieranie, na działanie czynników atmosferycznych, a przede wszystkim intuicyjna w obsłudze dla wszystkich Twoich pracowników. Taka jest właśnie brama Intense - Twój bohater do zadań specjalnych.

Skonfiguruj bramę
Brama INTENSE

Potęga jakości

Każdy element bramy Intense został zaprojektowany tak aby nieprzerwanie pracować w najtrudniejszych warunkach. Nasze labolatorium przez kilka lat dopracowywało najdrobniejsze szczegóły tej potężnej bramy, której maksymalny wymiar to nawet 7m  szerokości i 6 m wysokości, a przecież dzięki systemowi nextON który pozwala na łączenie wielu bram w jedną, możesz zamknąć otwory nawet kilkudziesięciometrowe.

Potęga jakości

System clickON, montaż w godzinę

Prosty montaż dużej bramy - czy to możliwe? Tak! Dzięki systemowi clickON.

Teraz zamontujesz bramę Intense na dowolnej powierzchni dzięki gotowemu zestawowi konstrukcyjnemu. Wszystkie niezbędne elementy oraz uchwyty są już zmontowane i przygotowane do instalacji wału napędowego oraz pancerze.

System click<span class='niebieski'>ON</span>, montaż w godzinę

System easyON

Pancerz dużej bramy Intense może ważyć nawet 100 kg, aby bezpiecznie i komfortowo móc go zamontować stworzyliśmy system podajnikowy, dzięki któremu wystarczą 2 osoby aby w pełni bezpiecznie i bez narażania pancerza na uszkodzenia, wciągnąć go na wał nawojowy. System easyON usprawnia montaż i zabezpiecza przed fizycznymi uszkodzeniami.

System easy<span class='niebieski'>ON</span>

System windON

Bardzo często nasze bramy muszą pracować w naprawdę trudnych wiatrowych warunkach, są narażone na zdecydowane podmuchy oraz przeciągi w halach przemysłowych. Spokojnie! Mamy na to proste i bardzo skuteczne rozwiązanie. System windON stworzylismy aby wszystkie nasze bramy, niezależnie od miejsca montażu i warunków atmosferycznych pracowały sprawnie i nieprzerwanie.

System wind<span class='niebieski'>ON</span>

System safeON

Rolowane bramy Polfendo wyposażone są w autorski system flokowania technicznego wszystkich elementów mających styczność z płaszczem bramy. To rozwiązanie sprawia, że Twoja brama przez wiele lat będzie wyglądała jak nowa. Wysoka jakość aluminium i powłok lakierniczych w połączeniu z systemem safeON - tego oczekujesz od rolowanej bramy PREMIUM

System safe<span class='niebieski'>ON</span>

Od teraz RAL to nie fanaberia

Od 1 stycznia 2019 roku, za niewielką dopłatą i w terminie 7 dni wyprodukujemy dla Ciebie bramę Intense w dowolnym kolorze RAL. Od teraz kolor bramy zależy tylko od Ciebie lub od wyobraźni inwestora. Nie ograniczaj się, miej wybór i zawsze bądź na czasie.

Od teraz RAL to nie fanaberia
Od teraz RAL to nie fanaberia
Od teraz RAL to nie fanaberia

Kraty przemysłowe

Do pobrania