Główna > Blog

Witamy w biurze Rodziny Polfendo

Witamy w biurze Rodziny Polfendo

Polfendo to coś więcej niż firma, to przede wszystkim młodzi, kreatywni ludzie, którzy na co dzień starają się, byś to Ty miał jak najmniej pracy.

Nasza załoga codziennie podnosi swoje kwalifikacje, by służyć radą i pomocą. Praca to nasza pasja, a Twoje zadowolenie jest miarą naszego sukcesu. Podczas swojej przygody z Polfendo będziesz miał kontakt z:

Olą - sekretariat firmy Polfendo. Nasz „pierwszy front”, pod jej opieką znajduje się biuro, informuje o dostawie towaru, dba o sprawy papierkowe. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, nieważne z jakim problemem, zapytaniem zadzwonisz lub odwiedzisz nasze biuro, ważne że dostaniesz szybkie rozwiązanie.
Zalety: działa szybko niczym błyskawica
Wady: wiecznie się spóźnia :)

Grześkiem - dział handlowy Polska, Szwecja - nasza „oaza spokoju”, o sobie woli mówić Opiekun klienta niż Handlowiec, gdyż bardziej niż na sprzedaży zależy mu na budowaniu dobrych relacji. Z racji tego, że praca jest jego pasją, każdego dnia poszerza swoją wiedzę, by móc zaproponować najlepsze rozwiązanie. Jeśli masz problem z wyceną, zamówieniem czy obsługą klientów zaproś go do siebie. Grzegorz podczas jednej wizyty sprawi, że świat rolowanych bram i krat nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic.
Zalety: zawsze chętny do pomocy, angażuje się w to, co robi
Wady: bałaganiarz, nigdy nie wie, gdzie coś odłożył :)

Gabrysią - dział handlowy Niemcy, Austria, Belgia - nasz „wulkan energii”, gdy przychodzisz do firmy i jest za cicho to znaczy jedno: Gabrysia ma wolne!  Uśmiechnięta i przyjazna, bez problemu nawiązuje kontakty. Szybko i bezproblemowo działa na linii klient – firma. Znajomość języka niemieckiego oraz niemieckich zwyczajów sprawia, że wszyscy bardzo cenią sobie współpracę z Gabrielą, bo wiedzą, że zawsze znajdą u niej pomoc.
Zalety : zaangażowana, sumienna, cierpliwa.
Wady : za szybko jeździ samochodem, wszystko notuje na karteczkach, co może świadczyć o problemach z pamięcią :)

Anią - dział obsługi klienta Polska, Szwecja, nasza „kociara”, przez prawie 3 lata prowadziła sekretariat firmy. Pracowitość, rozwój nad sobą oraz ambicja sprawiły, że dziś prowadzi dział obsługi klienta. Działa szybko i profesjonalnie, dlatego zawsze znajdzie najlepsze rozwiązanie. Nie rozstaje się z telefonem, zapewne nawet z nim śpi :) Prowadzi również social media Polfendo. Nie masz czasu na pisanie maili, nie szkodzi, Ania zawsze jest dostępna na komunikatorach: messenger, viber, whatsApp (chodzą słuchy, że odpisuje nawet przez sen).
Zalety: jest cierpliwa i bardzo poukładana.
Wady: woli koty niż ludzi :)

Kasią - księgowość i kadry, można ją opisać jednym słowem: „spokój”. Z łatwością ogarnia sprawy administracjo-kadrowe, przypomina klientom o płatnościach i rozwiązuje codzienne problemy natury biurokratyczno-administracyjnej. Sumienna, punktualna i dokładna, czyli posiada wszystkie cechy potrzebne na tym stanowisku.
Zalety: zawsze chętnie służy pomocą.
Wady: wiecznie przychodzi za wcześnie :)

 

pozdrawiamy Rodzina Polfendo