Główna > Blog

Witamy na produkcji Polfendo

Witamy na produkcji Polfendo

Aby Twoja brama dotarła do Ciebie, a później do Twojego klienta musi przejść kontrolę naszego kierownictwa zarówno na produkcji jak  i magazynie.

 W chwili kiedy Ty oczekujesz na bramę, a Twój klient już ma wizję jak pięknie będzie wyglądać jego nowy zakup Wojtek z Dawidem czuwają nad tym by dostał produkt najwyższej jakości. To oni dbają o najmniejszy szczegół, o to by zadowolenie klienta było jak największe. Poznaj zatem osoby, które codziennie dokładają starań by bramy i kraty Polfendo miały jak najlepszą jakość:


Wojtek - „nasze chodzące google” , człowiek który o bramach i kratach wie nie prawie, a dosłownie wszystko. Wiedza techniczna, doświadczenie i szybkie działanie to mocne strony Wojtka. Każdy problem traktuje indywidualnie starając się znaleźć najlepsze i najszybsze dla klienta rozwiązanie. Oprócz wsparcia technicznego zarządza produkcją i kontroluje, by każdy klient otrzymał towar najwyższej jakości. To człowiek orkiestra mimo, że nie gra na żadnym instrumencie (no może pomijając nerwy Szefa).

Dawid - „nasz poker face”, tego czy Dawid jest zadowolony, zdenerwowany, radosny czy smutny nigdy się nie wywnioskujesz patrząc na jego minikę, zawsze spokojny i opanowany stąd żartobliwie przez nas jest nazywany poker face. Dawid to idealny przykład pokazujący jak pracowitość, zdobywanie i poszerzanie wiedzy doceniane są przez firmę. Wcześniej pracował na produkcji, dziś ma pod sobą cały magazyn. Opanowanie, spokój i cierpliwość to główne zalety Dawida. Dba o to, by klienci zawsze dostali towar zgodny z zamówieniem.
Na co dzień cichy i skromny, mógłby się więcej uśmiechać.

pozdrawiamy Rodzina Polfendo