Główna > Blog

Różnice między osłonami Mini 52, 55 a bramą Guard

Różnice między osłonami Mini 52, 55 a bramą Guard

Podejmując decyzje o zakupie bramy rolowanej do naszego domu, ważne jest przede wszystkim, by spełniała ona swoją podstawową funkcję czyli zabezpieczała otwór garażu.

W Polfendo masz aż 3 możliwości: osłony mini 52 i 55 oraz bramę Guard. Czym się różnią? Już wyjaśniamy:

 

Mini 52 W małym rozmiarze kryje ogromny potencjał. Wyposażona jest w aluminiowe ocieplone profile, które zapewniają doskonałą izolację termiczną. Ze względu na niewielki rozmiar świetnie sprawdzi się również przy zamykaniu schowków, domków narzędziowych i mniejszych garaży. Dostępna jest w 11 kolorach, więc jesteśmy pewni, że znajdziesz taki, który idealnie sprawdzi się w Twoim przypadku.

 

Mini 55 W porównaniu do mini 52 wyposażona jest w większe profile, które wypełnione są pianką - dzięki temu zapewnia lepszą izolację i jest wyjątkowo wytrzymała. Jej szerokość może wynosić nawet do 400 cm dzięki czemu świetnie nadaje się do zamknięcia witryny sklepowej czy stoiska targowego. Podobnie jak Mini 52 dostępna jest w 11 kolorach. Mini 55 często wybierana jest zarówno w Polsce jak i za granicą!

 

Brama Guard Twój własny ochroniarz do zadań specjalnych. Wytrzymała, bezawaryjna i stworzona przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Dzięki bramie rolowanej GUARD możesz mieć pewność, że to co dla Ciebie najważniejsze zostanie otoczone wyjątkową opieką. Stosowana przy zamykaniu większych garaży, może mieć powierzchnię maksymalnie do 15,75 m2. Ciepłe profile wielkości 77 mm zapewniają dobrą izolację i są wytrzymałe na wiatr. Dostępne zabezpieczenia antywłamaniowe sprawiają, że brama Guard to świetne i atrakcyjne cenowo rozwiązanie. Dostępna aż w 15 kolorach bez żadnych dopłat zaspokoi potrzebę wyboru każdej Pani.

 

Pozdrawiamy Rodzina Polfendo