Główna > Blog

Poznajcie bliżej ekipę montażową

Poznajcie bliżej ekipę montażową

Cykl na blogu „Ekipa montażową w akcji” cieszy się dużą popularnością. Dziś mam dla Was niespodziankę w postaci krótkiej rozmowy z naszymi sympatycznymi montażystami:

Kim jesteście?
Od kilkunastu lat zajmujemy się montażem, serwisem i pomiarem bram, jak i rolet zewnętrznych. Mniejsze, większe, czy nawet bardzo duże gabaryty nie stanowią dla nas żadnego problemu. Powiemy więcej: im większa, tym lepsza. Od kiedy montujecie bramy Polfendo? Z firmą Polfendo jesteśmy związani od 4 lat. Początkowo montaże ograniczały się do mniejszych bram garażowych. Z biegiem czasu wychodząc ku potrzebom klientów wyspecjalizowaliśmy się w montażach i serwisach bram zarówno warsztatowych, jak i przemysłowych. Wielu dealerów Polfendo zleca nam montaż, specjalizujemy się w tym.

Co sądzicie o bramie Intense?
Jest to najczęściej montowana przez nas brama. Głównie w halach i większych zakładach produkcyjnych, gdzie naszym zdanie idealnie sprawdza się nawet w bardzo trudnych warunkach. Jej dużą zaletą jest możliwość wykonania obudowy górnego wału, dzięki czemu nie ma problemu z zamontowaniem bramy od zewnątrz pomieszczenia. To bardzo zaawansowana konstrukcja bramy.

Na co waszym zdaniem uważać przy wyborze bramy? Podstawą jest sprecyzowanie częstotliwości otwierania i zamykania bramy. Pozwala to w odpowiedni sposób dobrać parametry silnika. Ważną kwestią jest tez miejsce montażu i warunki, w których brama będzie pracowała. Pozwoli to dobrać odpowiednie zabezpieczenia. Zadbajmy też, aby brama posiadała wszystkie niezbędne certyfikaty, tak jak Intense.

Co robić, by brama służyła nam przez wiele lat?
Przede wszystkim należy pamiętać o czyszczeniu i konserwacji. W okresie jesienno-zimowym, aby uniknąć problemów z przymarzaniem płaszcza bramy do podłoża i prowadnic zalecamy stosowanie silikonu do uszczelek. Konserwację silikonem najlepiej przeprowadzić, gdy temperatura n zewnątrz jest dodatnia.

 

Mam nadzieję, że ten krótki wywiad Wam trochę przybliżył wizerunek naszych montażystów.

Pamiętajcie, precyzyjny montaż to połowa sukcesu zatem najlepiej zlecić go fachowcom!

 

pozdrawiamy Rodzina Polfendo