Główna > Blog

Intense i Factory – bramy do zadań specjalnych

Intense i Factory – bramy do zadań specjalnych

Warsztat, duża hala przemysłowa, a może obiekt przemysłowy, często oznacza jedno: trwała brama o większych gabarytach. Poznajcie Intense i Factory, które idealnie spełnią wymagania.

Intense Brama warsztatowa idealna do pracy w cięższych warunkach. Niewątpliwą zaletą bramy Intense jest możliwość wyboru napędu przemysłowego pozwalającego wykonać do 300 cykli otwarcia i zamknięcia bramy dziennie. Ciągła praca, duże rozmiary maksymalne ( nawet do 640 cm szerokości ) to podstawowe zalety bramy Intense. 15 kolorów pozwala na idealne wpasowanie się w budynek, halę czy warsztat.

 

Factory Brama przemysłowa wykonana z profili ekstrudowanych, z pełnego aluminium to klasa sama w sobie, 700 cm szerokości i 600 cm wysokości oraz możliwość łączenia kilku bram ze sobą sprawia, że jest to produkt który zaspokoi potrzeby zamknięcia dużych przestrzeni. Ciągła praca, maksymalna wytrzymałość na wiatr to główne zalety bramy Factory. Dzięki temu, że występuje we wszystkich kolorach palety RAL jej możliwości kolorystyczne są praktycznie nieograniczone.

 

Pozdrawiamy Rodzina Polfendo