Główna > Blog

Dołącz do Rodziny Polfendo

Dołącz do Rodziny Polfendo

Znajomi często pytają mnie, co jest powodem tego, że lubię swoją pracę. Za każdym razem odpowiadam to samo: to ludzie z którymi pracuję.

Jesteśmy dla siebie wsparciem, nie ma u nas niezdrowej konkurencji i każdy może liczyć na pomoc, zarówno kolegi czy koleżanki z zespołu jak i samego szefostwa. Wszystko to sprawia, że w pracy czujemy się rodziną i właśnie do naszej rodziny,  Rodziny Polfendo chcemy Cię zaprosić. Rodziny, która wkrótce da Ci możliwości jakich nie ma nikt inny. Rodzina Polfendo to nasz autorski program, dzięki któremu po zakupie Twoja brama będzie cały czas pod naszą opieką .Przewidywany start programu to styczeń 2019 r,  ale już dziś chcę Ci pokazać jak będzie działał.
Aby dołączyć do programu po zakupie bramy wystarczy zarejestrować się na stronie www.rodzina.polendo.com, podając login i hasło otrzymane wraz z kartą lojalnościową. Od tego momentu  będziesz mógł w pełni korzystać z naszego portalu przeznaczonego wyłącznie dla zarejestrowanych klientów. Pewnie teraz sobie myślisz: jasne, kupię bramę i Polfendo się nią zajmie? Nie, to niemożliwe... A jednak! Dodatkowy rok gwarancji, dedykowany opiekun, wsparcie 24 h za pomocą komunikatorów messenger, viber, whatsapp, punkty i kupony dla dealerów, kupony promocyjne to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotowaliśmy dla członków naszej rodziny.

Wkrótce więcej szczegółów :)

 

pozdrawiamy Rodzina Polfendo