CLICKME, INTELIGENTNY DOM

Ściemniacz dowolnego oświetlenia

Ściemniacz dowolnego oświetlenia

WŁĄCZAJ, WYŁĄCZAJ I ŚCIEMNIAJ OŚWIETLENIE 230V Z DOWOLNEGO MIEJSCA

DimmerBox to pierwszy na świecie sterownik pozwalający włączać i wyłączać oraz kontrolować jasność tradycyjnego oświetlenia 230V – zarówno żarowego jak i LED bezpośrednio z użyciem smartfonów i tabletów - również z dowolnego miejsca na świecie.

Pozwala kontrolować wszystkie źródła światła przystosowane do ściemniania (zarówno metodą leading edge, jak i trailing edge) - wystarczy z poziomu aplikacji wybrać typ lampy, którą chce się sterować a urządzenie samo dostosuje swoje parametry, aby zapewnić optymalne i bezpieczne funkcjonowanie.

Zintegrowana funkcja soft-start nie tylko wpływa pozytywnie na komfort użytkownika, gdyż światło po włączeniu zapala się płynnie, lecz także znacząco zwiększa żywotność żarówki (w przypadku źródeł światła z włóknem żarowym).

DimmerBox pozwala na dobranie jasności oświetlenia w zależności od potrzeb, a dodatkowo posiada funkcję sterowania czasowego (np. światło może powoli przygasać podczas zasypiania lub rozjaśniać się w ciemny, zimowy poranek)

Posiada inteligentny bezpiecznik - w przypadku wykrycia niebezpiecznego zdarzenia natychmiast odłączy on uszkodzone urządzenie, a po rozwiązaniu problemu (np. wymianie żarówki) wystarczy dotknać palcem odpowiedni przycisk na ekranie smartfonu, aby “wymienić bezpiecznik”.

Wystarczy tylko jeden sterownik, aby w pełni kontrolować oświetleniem w danym pomieszczeniu, a dodanie kolejnych umożliwi sterowanie świateł w całym domu.

Nie wymaga dodatkowych modułów sterujących, hubów i jednostek centralnych.

Zmniejszając jasność oświetlenia nie tylko chronimy środowisko, ale także oszczędzamy pieniądze - przy wykorzystaniu 4 popularnych “oczek halogenowych” o mocy 50W redukcja mocy o połowę, przy użytkowaniu przez dwie i pół godziny dziennie, przynosi ponad 50 zł oszczędności rocznie.

Dzięki sterownikom dimmerBox z łatwością można zasymulować swoją obecność w domu (dłuższy wyjazd/urlop), co pomoże ochronić dom/mieszkanie i cenny dobytek.

ściemniacz dowolnego oświetlenia

Do pobrania