CLICKME, INTELIGENTNY DOM

Piloty

Piloty

KONTROLUJ URZĄDZENIA ZA POMOCĄ PILOTA

μRemote to pierwszy pilot czwartej generacji, przy jego pomocy można sterować wszystkimi urządzeniami w domu i ogrodzie, konfigurowany z aplikacji, ładowany jak smartfon; po prostu smart.

Przy pomocy pilota μRemote można kontrolować wszystkie urządzenia oparte o technologię μWiFi: bramy, rolety, oświetlenie, czy inne urządzenia elektryczne.

Dzięki sprzężeniu haptycznemu oraz dwukierunkowej komunikacji pilot sygnalizuje, czy polecenie zostało wykonane (np. nie widać rolety, ma się pewność, że została ona zamknięta).

μRemote można skonfigurować i połączyć z urządzeniami przy pomocy tej samej aplikacji, której używa się do sterowania innymi urządzeniami wBox.

μRemote wykorzystuje technologie kryptograficzne stosowane w bankowości, wielokrotnie bardziej skuteczne od stosowanych obecnie.

W przypadku zgubienia lub kradzieży pilota natychmiast można usunąć jego dostęp przy pomocy aplikacji.

μRemote posiada możliwość ładowania (zwykłą ładowarką do smartfona).

Pilota można aktualizować (wraz z aktualizacjami producent dodaje nowe funkcje i wprowadza ulepszenia - są one dostępne zawsze za darmo).

Dostępny w dwóch wersjach: Basic i Pro (wersja Pro posiada eleganckie, metalowe wykończenie, wersja Basic z powodzeniem sprawdza się jako zapasowy pilot - również ze względu na niższą cenę).

Do pobrania